מי אנחנו

אגודת הסטודנטים במרכז הבינתחומי הוקמה ומנוהלת על ידי הסטודנטים ובשבילם ונוגעת בכל התחומים הרלוונטיים לחיים הסטודנטיאליים הן בקמפוס והן מחוצה לו.

במילים אחרותהאגודה מתעסקת בכל מה שמעניין וחשוב לסטודנטים.

באגודת הסטודנטים קיימות 7 מחלקות שונות: מועדונים, תרבות, רווחה, שיווק, אדמיניסטרציה מחלקת מזכל ומחלקת הפורום האקדמי הכוללת את נציגי המסלולים. בתוך כל מחלקה פועלים מדורים רבים אשר לכל אחד מהם תפקיד שונה וחשוב הנוגע לרווחתם של הסטודנטים במרכז. מתנדבי האגודה הם לב העשייה באגודת הסטודנטים.

מבנה האגודה

מבנה האגודה

יושב ראש

נדב מנדלסון

סגנית יושב ראש

ברית כהן

happiens officer

נועם בוקצ'ין

רותם בנקל

קשרי חוץ

זהר און

מעורבות חברתית

הודיה זינגבוים

קיימות

גיל עדה

ספורט

ג'רמי שרייבר

אוכלוסיות ייחודיות

RRIS Culture coordinator

קיילה מוגיל

קורסי עזר, תרגולים ומלגות

מאי ספורטה

צרכנות

גל ציון

רווחה שוטפת

ירושלים קפלו

מילואים

אסא אלגז

תחבורה

לי-אור יגל

RRIS Welfare coordinator

אילנה זרביב

אופיר כהני

אתר וניוזלטר

תומר כהן

הלל סילברמן

CREATIVE

ספיר יצחקוב

שיווק
רווחה+אקדמיה

אור גייער

שיווק
תרבות+אירועים

קרן פאולין זאב

RRIS PR

אביב אסייג

מועדונים

שירלי צביליחובסקי

ראשי מועדונים

יוזמות

עמית גולדמן

מועדונים חיצוניים

ארד לרנר

מועדונים חברתיים

קשת חדד

מועדונים מקצועיים

דנה קמחי

פרסום

טליה עמר

נדב קוטלר

מערכות מחשוב

מזכירות

ייעוץ משפטי

רואה חשבון והנהלת חשבונות

דוברות

שי רוזנפלד

רמ"ד דוברות

מאיה כץ

אוהד לוי

מזכירת המועצה

שקד בן שושן

נציגי מסלולים

יוזמות אקדמיות

רוני גינזבורג

ועדת תקנון

rris academic coordinator

טליה אוחנה

academic coordinator

class reps

rris ACADEMIC

טורי איצקוביץ

ריקי כהן

הפקה ואירועים

ספיר מולייוב

פתיחת שנה

ניר חמו

מגדר

נוי רוסו

פולין (עברית)

שי רוזנפלד

ועדת בחירות

רועי קליינר

ועדת ביקורת

גל טובול

המלגה הבין דורית

עדי גרוטס

מלגת WISDׁׂׂׂ(Cׂ)OM

חן פוצצי

פולין (אנגלית)

ירדן פוקוס

החברה הכלכלית

אלדד מרודי

חבר דירקטוריון החברה הכלכלית

מיכאל אפרת

המחלקות שלנו

רווחה

היום שלך בקמפוס צריך פשוט לזרוםהחל מדרכי ההגעה והחזרה, דרך עזרה בדיור, הגשת טפסים לארנונה, הטבות צרכנות ומועדון האשראי ועד עדכון בכיתות פנויות ללמידה, עמדות רווחה, מיקרוגלים ומקררים. כל הצרכים הבסיסיים בחיים הסטודנטיאליים שלךעלינו!

מועדונים

באים לקמפוס לא רק כדי ללמוד! מחלקת מועדונים מנהלת ומפקחת על מעל 20 מועדוני סטודנטים בקמפוס שנותנים לסטודנטים תוכן וחוויות מעבר למה שנלמד בכיתה. 

בנוסף המחלקה נותנת את האופציה ליוזמות סטודנטיאליות חדשות מכל הסוגים לצאת לפועל. אנחנו פה כדי להרים לכם את חוויית הלימודים לרמה אחרת!

תרבות

אנחנו אלה שמוציאים אתכם לטיולים, דואגים לתרבות הספורט בקמפוס ולחוגים, תודעת הקיימות ותרבות המיחזור, הגברת המעורבות החברתית בקמפוס ומחוצה לו, פעילות שקשורה לקשרי חוץ, חילופי סטודנטים ועוד!

אנחנו כל הכיף.

אדמיניסטרציה

איך מקדמים עניינים?

מחלקת אדמיניסטרציה מעניקה סיוע מנהלי-לוגיסטי לכלל אירועי האגודה, לרבות עזרה בתכנון והפקת אירועים, פרויקטים, ויוזמות חדשות.

 

מזכ״ל

האגודה היא עמותה רשומה ברשם העמותות והמזכל אחראי בראש ובראשונה על ניהולה התקין של האגודה, על ניהולה התקציבימשפטי ועל תהליכי השקיפות בה. אגב, בשנתיים האחרונות קיבלנו אישור ניהול תקין. רוצים לדעת עוד על התקציב שלנו?

שיווק

אחרת איך תדעו? מחלקת השיווק מביאה לידיעת ציבור הסטודנטים את המידע על הפעילות, השירותים והעשייה באגודת הסטודנטיםאירועים, חדשות, יוזמות ועודניהול פלטפורמות שיווק שונות של האגודה, הסברה ומיתוג זה אנחנו.

ראש הפורום האקדמי

הידעת? תחת האגודה פועלים כ-148 נציגי מסלול. מי שמרכז את כל נציגי המסלול והרכזים הם ראשי הפורום האקדמי שנבחרים בבית הספר הישראלי ובבית הספר הבינלאומי. נציגי המסלולים הם הממשק שלכם לאגודה והקשר למרצים ולסגל. איתם פותרים מלא בעיות! בנוסף, אחראי הפורום האקדמי על ארגונם של כשישה כנסים סטודנטיאליים, ביניהם: יום הדמוקרטיה, כנס התקשורת הסטודנטיאלי, כנס מנע״ס, האקתון, כנס פינטק ויום כדור הארץ.

RRIS academic coordinator

The RRIS department is in charge of creating unique events for our international students, as well as integrating Israeli and international students and making the current SU events more accessible for all.

החברה הכלכלית

החברה הכלכלית היא העוגן הכלכלי של האגודה. החברה היא חל״צ (חברה לטובת הציבור) והיא אמונה על החוזים וההסכמים הכלכליים. בין היתר אמונה החברה על מציאת חסויות חדשות, הוזלת מחירים לסטודנטים ומציאת אופקי התפתחות טכנולוגית שתשרת את כלל הסטודנטים. החברה נמצאת בבעלות מלאה של האגודה וכוללת דירקטוריון המורכב מיו״ר וסיו״ר אגודת הסטודנטים, נציג מסלול נבחר ושני עורכי דין בוגרי המרכז המשמים כמבקרים וחברי דירקטוריון.