הכר את המורה

יובל ים
ממשל אסטרטגיה וקבלת החלטות- מסלול מצטיינים שנה ב'

המלצה מתלמיד: "יובל ים מסודרת ושולטת בחומר היטב. הופכת למידה לנושא יבש כמו מיקרו כלכלה למעניין ומהנה. בנוסף היא זמינה תמיד לשאלות לא רק בזמן השיעור ואכפת לה המון מהצלחת הסטודנט הלומד".

בן הקש
משפטים ממשל תואר מואץ

קורסים שמלמד: משפט חוקתי, דיני חוזים, מבוא לתורת המשפט, דיני עונשין, תאוריות פוליטיות, אתגרי הביטחון הלאומי של ישראל.

יפית כהן
פסיכולוגיה שנה ב'

המלצות מתלמידים: "מצויינת ,חדה ,חייכנית ויודעת להעביר את החומר בצורה מדוייקת" "המורה היחידה שהצליחה ללמד אותי ,אין ולא יהיו מקצועיות כמוך"

שני גרויסמן
פסיכולוגיה-מנהל עסקים שנה ב'

קורסים שמלמדת: מתמטיקה א', מתמטיקה ב', מבוא לפסיכולוגיה, מבוא לסטטיסטיקה א', מבוא לסטטיסטיקה ב', תהליכים קוגניטיביים א', הבסיס הביולוגי של ההתנהגות א', הבסיס הביולוגי של ההתנהגות ב׳, מבוא לפסיכולוגיה.

עמנואלה זר
פסיכולוגיה שנה ב'

המלצה מתלמיד: "מורה תמיד חייכנית ומוכנה לסייע. תמיד מגיעה מוכנה על החומר ומאורגנת. היא מצליחה ללמד בפשטות גם את החומר המורכב. מאוד סבלנית ומצליחה למצוא את שיטת הלימוד המתאימה לכל תלמיד"

אור גלוטר
משפטים וממשל שנה ב' תואר מואץ

קורסים שמלמד: מבוא לתורת המשפט ,דיני חוזים ,יסודות הכלכלה מיקרו ,מבוא ליחסים בינלאומיים, אסטרטגיה וגיאופוליטיקה.

אורן רובין
משפטים ממשל שנה ב'

קורסים שמלמד: משפט חוקתי, מבוא למשפט וטכנולוגיה, דיני חוזים, מבוא לאתיקה, דיני עונשין, מבוא ליחב"ל, יסודות הכלכלה מיקרו, אתגרי הביטחון הלאומי של ישראל, דיפלומטיה ציבורית במאה ה21, תאוריות פוליטיות, ממשל ופוליטיקה.

דור לבה
משפטים-מנהל עסקים שנה ב'

קורסים שמלמד: סטטיסטיקה וניתוח נתונים ב', משפט חוקתי, דיני חוזים.

רביד רום
משפטים ממשל שנה ג'

"אני ממליץ על רביד באופן אישי מכיוון שהיא מורה מעולה, מבינה היכן אתה מתקשה ומלווה אותך עד שתצליח להתגבר על הנושא. בנוסף, היא עשירה בנסיון ונותנת יחס אישי. מאמין שכל סטודנט שיפנה אליה ידע שבחר נכון."