מחלקת שיווק

על המחלקה

מחלקת השיווק אחראית על בניית האסטרטגיה השיווקית של כל פעילויות האגודה. בכך היא מנהלת באופן שוטף את כל פלטפורמות הפרסום השונות של האגודה ובעלת אחריות כוללת על הפרסומים והדיוור של האגודה כלפי הסטודנטים.מחלקת השיווק הנה החשובה ביותר לסטודנטים, שמקשרת ומנגישה את פעילויות האגודה לכלל הסטודנטים בקמפוס

אופיר כהני
ראש מחלקת שיווק

מדור אתר וניוזלטר

מדור אתר וניוזלטר עוסק בניהול, עדכון, בנייה ותפעול אתר האינטרנט של אגודת הסטודנטים והניוזלטר השבועי שיוצא לכלל הסטודנטים, בתיאום עם הגורמים השונים באגודה. בנוסף המדור אחראי על העלאת התוכן במסכים הדיגיטליים אשר ניצבים ברחבי הקמפוס, ותפעול שוטף של ערוץ היוטיוב של האגודה.

מדור רשתות חברתיות

מדור ניו מדיה עוסק בניהול, בקרה ותפעול של כל המדיה החברתית וממשקי האינטרנט של אגודת הסטודנטים – פייסבוק  ואינסטגרם. המדור נמצא בקשר מתמיד עם המדורים האחרים באגודה ועוזר לקדם פרויקטים טכנולוגיים ויוזמות אינטרנטיות. 

מדור CREATIVE

מדור קריאייטיב אחראי על צילום, תיעוד, והפקת תוכן הקשור לאגודה, המדור מאגר לתוכו צלמים מוכשרים, עורכים ואנשי מדיה אשר מלאי רצון לעשייה. המדור עוסק במהלך השנה בהכנת סרטוני תדמית, פרומואים ותיעוד שוטף של אירועים.

מדור שיווק רווחה+אקדמיה

המדור אחראי לבניית והובלת האסטרטגייה השיווקית של כל הפעילויות והיוזמות של מחלקת רווחה + כלל הפעילויות של הפורום האקדמי (כנסים, אירועי אקדמיה ויוזמות), זאת בשאיפה ולהגדיל את מעורבותם של הסטודנטים בפעילות של מחלקות אלה.

מדור שיווק תרבות+אירועים

המדור אחראי לבניית והובלת האסטרטגייה השיווקית של כל הפעילויות והיוזמות של מחלקת תרבות + אירועים(הפסקות פעילות, הופעות), זאת בשאיפה ולהגדיל את מעורבותם של הסטודנטים בפעילות של מחלקות אלה.

מדור RRIS PR

המדור אחראי לבניית והובלת האסטרטגייה השיווקית של כל הפעילויות והיוזמות של הבית ספר הבינלאומי , זאת בשאיפה ולהגדיל את מעורבותם של הסטודנטים בפעילות של הבית ספר הבינלאומי בקמפוס, וכמו כן לחבר את הסטודנטים מחו”ל לנעשה בקמפוס ולעודד אותם לקחת חלק בכלל הפעילויות אשר האגודה מציעה. בנוסף המדור אחראי על תרגום והנגשת המידע לקהל אשר לא מדבר עברית.

פעילויות המחלקה

ניוזלטר

הניוזלטר השבועי של אגודת הסטודנטים יוצא בכל תחילת שבוע, ומכיל תוכן רב ומגוון אשר רלוונטי לכלל הסטודנטים, ודרך הניוזלטר הסטודנטים יכולים להירשם לאירועים, כנסים, מסיבות וכו’.

רשתות חברתיות

הפלטפורמות העיקריות של אגודת הסטודנטים דרכם אנו מפיצים תוכן לכלל הסטודנטים בצורה שוטפת. בינהם עמוד הפייסבוק הרשמי אשר לו מעל ל-20 אלף עוקבים והאינסטגרם אשר לו מעל ל-3 אלף עוקבים.

צילום אירועים בקמפוס

המחלקה מפעילה צלמים כחלק ממדור CRAETIVE, ודואגת לתעד את כלל האירועים אשר מתרחשים בקמפוס בצורה שוטפת.

המחלקה בתמונות

המדורים שלנו
הפעילויות שלנו
המחלקה בתמונות