מחלקת רווחה

על המחלקה

היום שלך בקמפוס צריך פשוט לזרום. החל מדרכי ההגעה והחזרה, דרך עמדות האגודה, מיקרוגליים, מקררים, מחירי הקפטריה, רווחת משרתי המילואים, הטבות צרכנות ומועדון האשראי ועד עדכון בכיתות פנויות ללמידה. כל הצרכים הבסיסיים בחיים הסטודנטיאליים שלך – עלינו!

שי רוטשטיין
ראש מחלקת רווחה

מדור מילואים

מדור המילואים של אגודת הסטודנטים במרכז הבינתחומי הינו הכתובת של כלל משרתי ומשרתות המילואים בכל הקשור בסיוע אקדמי ובצמצום הפערים הנובעים משירות מילואים במהלך השנה. המדור דואג לרווחת המשרתים, לזכויותיהם כסטודנטים בבינתחומי, וכמובן, להטבות ולפינוקים שכל כך מגיעים להם! 

מדור רווחה שוטפת

מדור רווחה שוטפת שם את רווחת הסטודנט במרכז תוך מחשבה למענה 24/7 לצורכי הסטודנטים בקמפוס ומחוצה לו .

בין תפקידיו המדור אחראי לדאוג לעמדות ההתרעננות, פרויקט Study Zone המספק בתקופת המבחנים סביבת לימוד לאורך כל שעות היממה ברחבי הקמפוס והרצליה, למחירים שפויים ושירות הוגן בקפיטריה ובאקדמון ולנוחיות הסטודנט בקמפוס באופן כללי .

מדור תחבורה

מטרת המדור הינה שיפור רווחת הסטודנט בתחום התחבורה על ידי שיפור אפשרויות ורמת התחבורה לקמפוס לצד יצירת תודעה לכלל אוכלוסיית הסטודנטים לאפיקי תחבורה אלטרנטיביים לקמפוס ומחוצה לו.

מדור תחבורה הוא בין המדורים היחידים שנוגע בסטודנטים בכל יום באמצעות פרויקט CARPOOL, קורקינטיים שיתופיים, פרויקט החניונים ותחבורה ציבורית. 

מדור קורסי עזר ומלגות

מדור קורסי עזר רואה את עצמו כחלק בלתי נפרד מההצלחה האקדמית של סטודנטים בקמפוס. מטרת המדור לסייע לכל סטודנט לקבל עזרה לימודית עם דגש על הפן האישי והשלמת ידע בקורסים האקדמיים ברמה איכותית ובמחירים נוחים.

המדור הקים ומתפעל את פרויקט ״מלמד״ – מיזם חברתי ללא מטרות רווח במרכז הבינתחומי, במסגרתו עשרות סטודנטים מצטיינים מעבירים שיעורים פרטיים וקבוצתיים עבור סטודנטים מכלל המסלולים ובתי הספר.

פעילויות המחלקה

מענה למשרתי המילואים

המילואימניקים שלנו מקבלים יותר! 2 נ”ז כפעילות חברתית, שיעורי עזר, מועדי בחינה מיוחדים, חבילת מתנות, פק”ל מילואים, נטסטיקים, הטבות על צילומים והדפסות, ארון השכרות ציודה, הגרלות שוות ועוד המון הטבות. לפרטים פנו למייל הירוק: Idfidc@gmail.com

מלמד

אם אתם מעוניינים להרוויח כסף ועל הדרך לעזור לסטודנטים בלימודים, מקומכם איתנו.

מערך מלמד – סטודנטים מלמדים סטודנטים – מחפש אתכם!

דרכי הגעה

אנחנו דואגים שיהיה לכם הכי נוח להגיע לקמפוס ובחזרה. 

לפרטים על קו “ישיר בעיר” – חינם בהצגת תעודת סטודנט, לחצו כאן

לקווים 347, 39, העוברים בקמפוס, לחצו כאן

עמדות התרעננות

בכל הבניינים של בתי הספר השונים תוכלו למצוא בקומת המינוס, עמדות התרעננות הכוללות מכונות קפה(אספרסו, אמריקנו, קפוצ’ינו ועוד) מקררים ומיקרוגלים. בנוסף, קיימת עמדת התרעננות גם באקווריום הכוללת קפה משובח של Nespresso.

IDC CARPOOL
#שתף_וסע!

מובילים את מהפכת הנסיעה השיתופית – קבוצת קארפול סגורה בוייז רק לבינתחומי,
שתחבר בין נהג לנוסע בהתאם להעדפות, לו”ז ומסלולים.
במהלך השנה מגיעים לקמפוס, מסיבות, אירועים ולהורים בסופ”ש בקארפול IDC.

קרנף

הידעתם שמעל לחמש שנים המחיר של הארוחה החמה או של הקפה בקרנף לא עלו ונחשבים לזולים בעולם הסטודנטיאלי? מרגישים שקצת יקר? אין את מה שאתם מחפשים? יש לכם הצעות לייעול? צרו איתנו קשר ונשמח לעזור!

מלגות

אנחנו מעדכנים כל הזמן את בנק המלגות שלנו. רוב המלגות שאנו מפרסמים הן על בסיס התנדבותי ומשתנות כל הזמן, על-כן מומלץ לעקוב בעמוד המלגות באתר.

מועדון האשראי
והטבות בבתי עסק

מדור צרכנות פועל בכל השנה על מנת לגדיל את מאגר בתי העסק במועדון האשראי.

חניית אופניים

מדור תחבורה דאג לכם לחניה לכלי התחבורה הנייד שלכם, אותו תוכלו להשאיר ב”כלוב האופניים” בבטחה ושקט נפשי.

המחלקה בתמונות

המדורים שלנו
הפעילויות שלנו
המחלקה בתמונות