מחלקת אדמיניסטרציה

על המחלקה

מחלקת אדמיניסטרציה עובדת בצורה רוחבית - נוגעת בכל מחלקה, מדור, רכז ומתנדב באגודה! מעבר למעטפת שמעניקה המחלקה, היא כוללת בתוכה את מדור אירועים הנחשק. הפסקות פעילות, מסיבות, הופעות וכל יוזמה סטודנטיאלית יכולה להפוך באמצעות המדור למציאות.

ריקי כהן
ראש מחלקת אדמיניסטרציה

מדור הפקה ואירועים

אחראים על הוצאת אירועים לפועל בקמפוס ומחוצה לו. הפסקות פעילות, הופעות חיות בקמפוס, שיתופי פעולה עם בתי עסק כמו ציפורלה, מבצעים לסטודנטים ועבודה עם ספקים רבים. מדור אירועים מסייע לכל מדור באגודה להוציא אירוע לפועל בעזרת ליווי צמוד החל מהרעיון ודרך כל שלבי הביצוע, תיאום מול גורמי המרכז וגורמים לוגיסטיים שונים.

פעילויות המחלקה

הפסקות פעילות

פעם בחודש האגודה מביאה לכלל הסטודנטים את המותגים הכי נחשבים, האוכל הכי טעים והאווירה הכי מדהימה שיכולה להיות! ההפסקות הפעילות כוללות מגוון רב של דוכנים ואטרקציות, תמיד מתאימות את עצמם לתקופה בשנה – רגעים אחרונים של קיץ, קריסמס, יום האישה, יום הגאווה ועוד!

הופעות חיות

אגודת הסטודנטים שמחה לשתף פעולה עם מיטב האמנים בישראל שמגיעים לאורך השנה להופעות חיות רק לסטודנטים שלנו! בין דודו אהרון למוקי ו- DJ איתי גאלו מחכות הפתעות רבות במהלך השנה!

ציפורלה

שיתוף פעולה של אגודת הסטודנטים והאנסמבל המקורי והקורע מצחוק – “ציפורלה”. ההופעה מציינת את סוף סמסטר א’, רק לסטודנטים של הבינתחומי, צוחקת איתם ועליהם כמו שכולנו אוהבים!

המחלקה בתמונות

המדורים שלנו
הפעילויות שלנו
המחלקה בתמונות